Išrink patraukliausią jaunimui kultūros objektą savo regione
Moksleivi, kviečiame tave dalyvauti konkurse. Padėk išrinkti penkis kultūros objektus – po vieną kiekviename Lietuvos etnografinių regionų: Aukštaitijoje, Dzūkijoje, Mažojoje Lietuvoje, Suvalkijoje ir Žemaitijoje. Tavo balsas lems, kuris kultūros objektas taps mėgstamiausia jaunimo laisvalaikio vieta. Visi objektai yra atnaujinti Europos Sąjungos lėšomis, pritaikant juos jaunimo laisvalaikio poreikiams. Balsuok ir laimėk vertingą prizą!
BALSUOK
Susipažink su kultūros objektais savo regione ir atiduok balsą labiausiai patikusiam. Įdomu, kokie objektai yra kituose regionuose? Gali balsuoti ir už juos. Penkiems balsavime dalyvavusiems ir užsiregistravusiems moksleiviams padovanosime po paspirtuką!
Apie projektą
„Rink(is) kultūrą“ projekto tikslas – supažindinti moksleivius su jų regione esančiais Europos Sąjungos lėšomis atnaujintais kultūros objektais, jų įvairove, paskatinti jaunimą dažniau lankytis muziejuose, teatruose, bibliotekose, sodybose leisti juose laisvalaikį, įsitraukti į siūlomas edukacines ir kitas programas.


Projekto metu organizuojamas balsavimo konkursas. Moksleiviai skatinami susipažinti su atnaujintais kultūros objektais penkiuose Lietuvos etnografiniuose regionuose – Aukštaitijoje, Dzūkijoje, Mažojoje Lietuvoje, Suvalkijoje ir Žemaitijoje – ir balsuoti už jų manymu patraukliausius kultūros objektus.
Tokiu būdu siekiama didinti žinomumą apie kultūros paslaugas ir formuoti kultūros vartojimo įpročius jaunimo tarpe.

Projektu siekiama atskleisti, kad Lietuvos moksleiviai turi idėjų, kaip kultūros objektus padaryti patraukliais jaunimo laisvalaikio praleidimui.
Prizas
Balsavimo konkursui pasibaigus, burtų keliu bus išrinkti penki moksleiviai, kuriems padovanosime po paspirtuką! Riedėdamas paspirtuku miesto ar miestelio gatvėmis, turėsi laiko apsidairyti, pastebėsi ne vieną vertingą kultūrinį palikimą! Prizas tikrai pravers išvykose į kitus šalies miestus. Gal su juo aplankysi Lietuvos pažintinius takus? O gal nuvyksi aplankyti kultūros objektų, su kuriais susipažinai šio konkurso metu!